Micro Foot - stopka do precyzyjnego pikowania

 

Stopka Micro jest idealnie zaprojektowana do precyzyjnego pikowania, tepowania i malowania nićmi. Micro Foot zapewnia również precyzyjny dostęp do obszaru pikowania podczas pracy z ozdobami. Podstawa stopki zapewni dobrą widoczność ścieżki szycia w każdym kierunku. Twoja maszyna powinna być już wyposażona w uchwyt Handi Feet, który współpracuje z wymiennymi stopkami Handi Feet.  


Nr art. HG00293


Cena brutto wynosi: 

255,00 zł

(€ 54,95) 

cena zawiera podatek VAT


 Warunki zakupu:

1. Zapoznaj się z ofertą firmy Handi Quilting, w przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zadzwoń do nas lub napisz email.

2. Złóż zamówienie przez email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

3. Po potwierdzeniu zamówienia wystawiona i przesłana zostanie faktura zaliczkowa.

4. Wartość zaliczki wynosi 50% wartości netto zamówienia.

5. Po dokonaniu zapłaty zaliczki uruchamiamy procedurę dostawy twojego zamówienia bezpośrednio od producenta Handi Quilter w USA.

6. Kompletacja zamówienia, transport drogą lotniczą, procedury celno-podatkowe i dostarczenie zamówienia pod Twoje drzwi nie powinno przekroczyć 1-2 tygodni.

7. Przed umówioną dostawą na wskazany przez Ciebie adres wystawiamy fakturę sprzedaży. Faktura powinna być zapłacona najpóźniej w dniu dostawy. 

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z Małgorzata Lehmann