Stopki kwadratowe - zestaw 2 sztuk 1/4 cala i 1/2 cala

 

Stopki kwadratowe mają na celu pomóc w uzyskaniu prostych szwów podczas pikowania na ramie. Te stopki mogą służyć jako prowadnica zapewniająca równy szew o szerokości 1/4 cala i 1/2 cala. Stopa kwadratowa 1/4 cala jest idealna do tkanin bawełnianych, stopa kwadratowa 1/2 cala jest najlepsza do tkanin rozciągliwych.


Nr art. HG10505


Cena brutto wynosi: 

320,00 zł

(€ 68,95) 

cena zawiera podatek VAT


 Warunki zakupu:

1. Zapoznaj się z ofertą firmy Handi Quilting, w przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zadzwoń do nas lub napisz email.

2. Złóż zamówienie przez email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

3. Po potwierdzeniu zamówienia wystawiona i przesłana zostanie faktura zaliczkowa.

4. Wartość zaliczki wynosi 50% wartości netto zamówienia.

5. Po dokonaniu zapłaty zaliczki uruchamiamy procedurę dostawy twojego zamówienia bezpośrednio od producenta Handi Quilter w USA.

6. Kompletacja zamówienia, transport drogą lotniczą, procedury celno-podatkowe i dostarczenie zamówienia pod Twoje drzwi nie powinno przekroczyć 1-2 tygodni.

7. Przed umówioną dostawą na wskazany przez Ciebie adres wystawiamy fakturę sprzedaży. Faktura powinna być zapłacona najpóźniej w dniu dostawy. 

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z Małgorzata Lehmann