Stół InSight Table do maszyny HQ Sweet Sixteen

Ulepsz regulację ściegów w swojej HQ Sweet Sixteen, zmieniając stół na HQ InSight z wbudowaną regulacją ściegu InSight. Stół HQ InSight z dostosowaną wkładką do stacjonarnej maszyny HQ Sweet Sixteen. 

(UWAGA: jest kompatybilny z maszynami HQ Sweet Sixteen, które są gotowe do TruStitch. Skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą. Niektóre starsze maszyny Sweet mogą wymagać aktualizacji urządzenia, aby stały się kompatybilne.). 


Cena brutto wynosi: 

5.750,00 zł

(€ 1.239,95)

cena zawiera podatek VAT


 Warunki zakupu:

1. Zapoznaj się z ofertą firmy Handi Quilting, w przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zadzwoń do nas lub napisz email.

2. Złóż zamówienie przez email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

3. Po potwierdzeniu zamówienia wystawiona i przesłana zostanie faktura zaliczkowa.

4. Wartość zaliczki wynosi 50% wartości netto zamówienia.

5. Po dokonaniu zapłaty zaliczki uruchamiamy procedurę dostawy twojego zamówienia bezpośrednio od producenta Handi Quilter w USA.

6. Kompletacja zamówienia, transport drogą lotniczą, procedury celno-podatkowe i dostarczenie zamówienia pod Twoje drzwi nie powinno przekroczyć 1-2 tygodni.

7. Przed umówioną dostawą na wskazany przez Ciebie adres wystawiamy fakturę sprzedaży. Faktura powinna być zapłacona najpóźniej w dniu dostawy. 

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z Małgorzata Lehmann